ABC Akademia

Kariera i praca

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

  1. Konsultant ds. wdrożeń i serwisu systemów BI

  2. Konsultant ds. wdrożeń systemów rachunku kosztów i budżetowania

UWAGA: REKRUTACJA CIĄGŁA!

Zapraszamy!!!

Konsultant ds. wdrożeń i serwisu systemów BI (wróć >>)

Wiedza i nowoczesność!
Firma ABC Akademia to centrum kompetencyjne  zasobowo-procesowego rachunku kosztów  (ZPRK/RCA) oraz producent nowoczesnej platformy zarządczo-controllingowej Doctor Coster®. Aktualnie ABC Akademia jest jedną z czołowych firm consultingowych na świecie posiadających największe doświadczenia we wdrażaniu rachunków ZPRK/RCA oraz ABC.

Czy jesteś gotowy na wyzwania?
Misją firmy ABC Akademia jest „Odkrywanie prawdy o zyskach”, a naszym celem jest podniesienie poziomu zaawansowania rachunków kosztów stosowanych w polskich przedsiębiorstwach. Jeżeli chcesz podjąć wyzwanie i uczestniczyć w wyjątkowym przedsięwzięciu biznesowym oraz potrafisz w pracy robić coś więcej niż tylko obowiązkowe zadania, to zapraszamy Cię do naszego Zespołu.

Zakres obowiązków i wymagania

Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za:

  1. wdrażanie rozwiązań BI w obszarze controllingu opartych o platformę MS SQL Server, oprogramowanie Doctor Coster® oraz platformy business intelligence (QlikView, Tableau, MS Power BI),

  2. tworzenie procedur integrujących oprogramowanie Doctor Coster® z systemami informatycznymi klientów,

  3. serwis techniczny wdrożeń,

  4. ponadto w ramach obowiązków będzie również doskonalenie i rozwój funkcjonalności w ramach rozwiązań BI firmy ABC Akademia.

Idealny Kandydat powinien posiadać:

  1. 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  2. dobrą znajomość MS SQL Server, bardzo dobrą znajomością języka SQL,

  3. dobrą znajomość języka angielskiego oraz

  4. prawo jazdy kategorii B.

Firma ABC Akademia oferuje możliwość rozpoczęcia pełnej wyzwań pracy w dynamicznym zespole. Ponadto daje możliwość zdobycia unikalnych kompetencji w zakresie wdrażania najnowocześniejszych i promowanych na świecie koncepcji controllingu i zarządzania kosztami.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres rekrutacja@abcakademia.com.pl.

Nabór i rozmowy kwalifikacyjne prowadzone w sposób ciągły.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV i list motywacyjny w języku polskim) do wraz z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97r.; Dziennik Ustaw Nr 133 Poz.883” na adres: rekrutacja@abcakademia.com.pl.

Konsultant ds. wdrożeń systemów rachunku kosztów i budżetowania (wróć >>)

Firma ABC Akademia to centrum kompetencyjne zasobowo-procesowego rachunku kosztów (Resource and Process Consumption Accounting - RPCA) oraz producent oprogramowania Doctor Coster® - systemu BI wspierającego prowadzenie zaawansowanych rachunków kosztów. Aktualnie ABC Akademia jest jedną z czołowych firm consultingowych na świecie posiadających największe doświadczenia we wdrażaniu rachunków ZPRK(RPCA)/RCA oraz ABC.

Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za wdrażanie controllingu w oparciu o oprogramowanie Doctor Coster, prowadzenie szkoleń dla użytkowników oprogramowania, tworzenie dokumentacji wdrożeniowej oraz merytoryczną pomoc powdrożeniową. Ponadto w ramach obowiązków będzie również doskonalenie i projektowanie funkcjonalności w ramach rozwiązań BI firmy ABC Akademia.

Idealny Kandydat powinien posiadać 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, popartą doświadczeniem wiedzę w obszarze controllingu, dobrą znajomość zasad zarządzania projektami oraz umiejętności w zakresie wystąpień publicznych. Przyszły Kandydat powinien wykazać się znajomością pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel, posiadać rozwinięte umiejętności analityczne, posługiwać się językiem angielskim oraz posiadać prawo jazdy kategorii B. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka SQL oraz MS SQL Server.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres rekrutacja@abcakademia.com.pl. Nabór i rozmowy kwalifikacyjne prowadzone w sposób ciągły.

Kontakt:

tel./fax.: (61) 855-13-62
rekrutacja@abcakademia.com.pl.